Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$5–$13
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 41.96–76.98%
- CBD
- 0.11–0.22%
- In stock at
- 60 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 26 dispensaries across Michigan, priced $5–$13. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - East Detroit.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (59) — Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- PremierVassar, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.99$4.99/g
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.30$5.25/gDeal
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$6.40$5.33/gDeal
- The Jazz Cannabis Club InksterInkster, MI · 4.6★ · 1.2 g$6.40$5.33/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Fortuo Premium CannabisLansing, MI · 5★ · 1.2 g$7$5.83/g
- High Society Weed Dispensary East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Zaza 8 MileDetroit, MI · 4★ · 1.2 g$7$5.83/g
- High Profile of Kalamazoo - W Michigan Ave DispensaryKalamazoo, MI · 4.7★ · 1.2 g$7.20$6/gDeal
- Flower of LifeFlint, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.20$6/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.50$6.25/g
- Highway Dispo Cannabis CompanyBurton, MI · 4.7★ · 1.2 g$7.95$6.63/g
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 1.2 g$7.95$6.63/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
Massachusetts (1)
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Detroit
Where to buy Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 26 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Dispensary - East Detroit, JARS Cannabis Dispensary - West Detroit and Mint Cannabis - Buchanan. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $5 to $13 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Blue Muffin | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Michigan.