Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g by Cali-Blaze
$7.50–$15
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 37.13–49.68%
- In stock at
- 21 dispensaries
- Best price per gram
- $6.25/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 12 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $7.50–$15. The lowest listed price right now is at Rush Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (20) — Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g in Michigan
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- HighatusWhite Pigeon, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$8.40$7/gDeal
- Hyde Weed Dispensary DetroitDetroit , MI · 4.8★ · 1.2 g$8.49$7.08/g
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$9$7.50/gDeal
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$9$7.50/g
- Dank GardenDetroit, MI · 5★ · 1.2 g$9$7.50/g
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 1.2 g$9.75$8.13/gDeal
- Quality RootsBattle Creek, MI · 4.9★ · 1.2 g$10$8.33/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - CorunnaCorunna, MI · 4.9★ · 1.2 g$10$8.33/g
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 1.2 g$10$8.33/g
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 1.2 g$10$8.33/g
- The Jazz Cannabis Club Detroit Redford Livonia Westland , Southfield , Plymouth Marijuana Provisioning CenterDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$10$8.33/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - DetroitHamtramck, MI · 4.9★ · 1.2 g$11$9.17/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 1.2 g$11$9.17/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - YpsilantiYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$11$9.17/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- Skymint Portage Marijuana & Cannabis RetailerPortage, MI · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- Skymint Morenci Marijuana & Cannabis RetailerMorenci, MI · 4.8★ · 1.2 g$12$10/g
- Herbology Cannabis Co. Coldwater - Recreational CannabisColdwater, MI · 4.9★ · 1.2 g$16$13.33/g
Massachusetts (1)
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 1.2 g$15$12.50/g
Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Hazel Park
- Cheapest flower in Hazel Park
- Cheapest carts & vapes in Hazel Park
- Cheapest edibles in Hazel Park
- Cheapest pre-rolls in Hazel Park
- Cheapest concentrates in Hazel Park
- Cheapest infused pre-rolls in Hazel Park
- Cheapest weed in Hazel Park
- Cheap ounces in Hazel Park
- Hazel Park cannabis prices
- Weed deals in Hazel Park (1)
Where to buy Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g?
- Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g is listed at 12 licensed dispensaries, including Rush Cannabis, Highatus and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g range from $7.50 to $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g?
- Cali-Blaze | Blueberry | Donut Infused Blunt | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.