Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$5–$13
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 37.71–53.02%
- CBD
- 0.09–0.2%
- In stock at
- 55 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 22 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $5–$13. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis - Owosso.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (52) — Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/g
- The Refinery Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$6$5/g
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.30$5.25/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Leaf & Bud DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- High Society Weed Dispensary SalineSaline, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Golden Urban LeafDetroit, MI · 1.2 g$7$5.83/g
- The Botanical Co. - MiddlevilleMiddleville, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- The Botanical Co. - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Coldwater Cannabis RetailerColdwater, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Nunica Marijuana & Cannabis RetailerNunica, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Morenci Marijuana & Cannabis RetailerMorenci, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Grand Rapids PlainfieldGrand Rapids, MI · 4.6★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Rush CannabisSaline, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Saginaw Marijuana & Cannabis DispensarySaginaw, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Ann Arbor Washtenaw Marijuana & Cannabis RetailerAnn Arbor, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint White Cloud Cannabis RetailerWhite Cloud, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
Massachusetts (3)
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Owosso
Where to buy Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 22 licensed dispensaries, including JARS Cannabis - Owosso, Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis Dispensary and Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $5 to $13 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.