Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$5–$12
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 43.72–52.07%
- CBD
- 0.11–0.12%
- In stock at
- 44 dispensaries
- Best price per gram
- $4.17/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 16 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $5–$12. The lowest listed price right now is at Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (37) — Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Timber Cannabis Co Allegan DispensaryAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Exotics Cannabis Co.Pontiac, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.79$4.83/g
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- Exotics Cannabis Co.Adrian, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Nunica Marijuana & Cannabis RetailerNunica, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- Skymint Saginaw Marijuana & Cannabis DispensarySaginaw, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis - Grand Rapids DowntownGrand Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Ann Arbor Washtenaw Marijuana & Cannabis RetailerAnn Arbor, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- High Society Weed Dispensary Outlet Birch RunBirch Run, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- The Jazz Cannabis Club Detroit Redford Livonia Westland , Southfield , Plymouth Marijuana Provisioning CenterDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- Dank GardenDetroit, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 1.2 g$8.10$6.75/gDeal
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 1.2 g$9$7.50/g
- Flower of LifeFlint, MI · 4.8★ · 1.2 g$9$7.50/g
- Sunset Coast ProvisionsCassopolis, MI · 4.9★ · 1.2 g$10$8.33/g
- North Coast Provisions Cannabis DispensaryAdrian, MI · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
Massachusetts (6) — Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Massachusetts
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 1.2 g$12$10/g
- High Profile X Budega of Roslindale DispensaryRoslindale, MA · 4.4★ · 1.2 g$12$10/g
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
- JDM CannabisMendon, MA · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 1.2 g$13$10.83/g
Colorado (1)
- Best Buds DispensaryAurora, CO · 4.7★ · 1.2 g$9$7.50/g
Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Battle Creek
- Cheapest flower in Battle Creek
- Cheapest carts & vapes in Battle Creek
- Cheapest edibles in Battle Creek
- Cheapest pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest concentrates in Battle Creek
- Cheapest infused pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest weed in Battle Creek
- Cheap ounces in Battle Creek
- Battle Creek cannabis prices
- Weed deals in Battle Creek (73)
Where to buy Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 16 licensed dispensaries, including Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek, Timber Cannabis Co Allegan Dispensary and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $5 to $12 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Cherry Lime | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.