Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$4–$10
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 38.44–52.11%
- CBD
- 0.1–0.14%
- In stock at
- 54 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 22 dispensaries across Michigan, priced $4–$10. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Buchanan.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (53) — Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.64$3.87/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- Exotics Cannabis Co.Adrian, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/g
- The Refinery Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$6$5/g
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality RootsBattle Creek, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality RootsMadison Heights, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Grand Rapids PlainfieldGrand Rapids, MI · 4.6★ · 1.2 g$8$6.67/g
- High Society Weed Dispensary Mount PleasantMt Pleasant, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- Planted Provisioning- Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 4.8★ · 1.2 g$8.50$7.08/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$8.58$7.15/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
Massachusetts (1)
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Buchanan
Where to buy Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 22 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - Buchanan, Mint Cannabis - New Buffalo and Mint Cannabis - Coldwater. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $4 to $10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Cherry Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Michigan.