Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze
$13.99–$22
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 36.9–42.38%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $3.87/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze is stocked at 6 dispensaries across Michigan, priced $13.99–$22. The lowest listed price right now is at Green Pharm Camden.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (19) — Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Michigan
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 3 g$11.60$3.87/gDeal
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 3 g$13.99$4.66/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Crave CannabisMonroe, MI · 4.7★ · 3 g$18$6/gDeal
- Herbology Cannabis Co. Coldwater - Recreational CannabisColdwater, MI · 4.9★ · 3 g$20$6.67/g
- HerbanaLansing, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- Quality RootsBattle Creek, MI · 4.9★ · 3 g$21.99$7.33/g
- Skymint Coldwater Cannabis RetailerColdwater, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint - Grand Rapids (Division)Kentwood, MI · 4.7★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Portage Marijuana & Cannabis RetailerPortage, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Grand Rapids PlainfieldGrand Rapids, MI · 4.6★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint - East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Saginaw Marijuana & Cannabis DispensarySaginaw, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint White Cloud Cannabis RetailerWhite Cloud, MI · 4.8★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Muskegon Marijuana & Cannabis RetailerMuskegon, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 3 g$22$7.33/g
- Dispo Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 5★ · 3 g$25$8.33/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 3 g$25$8.33/g
Colorado (1)
- Best Buds DispensaryAurora, CO · 4.7★ · 3 g$20$6.67/g
Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Camden
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is listed at 6 licensed dispensaries, including Green Pharm Camden, Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk range from $13.99 to $22 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Dragon Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is on menus in Michigan.