Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$4–$12
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 38.14–51.31%
- CBD
- 0.11–0.27%
- In stock at
- 68 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 28 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $4–$12. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - New Buffalo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (65) — Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.64$3.87/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- GRAMZ Cannabis Outlet Store - Three RiversThree Rivers, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- House of Dank Recreational Cannabis - GratiotDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.75$4.79/g
- Exotics Cannabis Co.Pontiac, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.79$4.83/g
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/g
- Exotics Cannabis Co.Adrian, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/g
- The Refinery Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$6$5/g
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.50$5.42/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 1.2 g$7.95$6.63/g
- NAR CannabisMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Happy Daze CannabisMonroe, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Allegan DispensaryAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
Massachusetts (3) — Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Massachusetts
- High Profile X Budega of Roslindale DispensaryRoslindale, MA · 4.4★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Where to buy Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Detroit, MI (7)Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Grand Rapids, MI (3)Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Hazel Park, MI (3)Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Inkster, MI (3)Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Monroe, MI (3)Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in New Buffalo, MI (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 28 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - New Buffalo, Mint Cannabis - Coldwater and Mint Cannabis - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $4 to $12 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.