Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$4–$12
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 38.22–49.96%
- CBD
- 0.09–0.15%
- In stock at
- 68 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 28 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $4–$12. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - Milan.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (66) — Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- JARS Cannabis Dispensary - MilanMilan, MI · 5★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.64$3.87/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- GRAMZ Cannabis Outlet Store - Three RiversThree Rivers, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.99$4.99/gDeal
- Endo Vibe Cannabis CentersYpsilanti, MI · 4.7★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Exotics Cannabis Co.Adrian, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.40$5.33/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.50$5.42/gDeal
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 1.2 g$7.95$6.63/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Allegan DispensaryAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- High Society Weed Dispensary Outlet Birch RunBirch Run, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- The Jazz Cannabis Club Detroit Redford Livonia Westland , Southfield , Plymouth Marijuana Provisioning CenterDetroit, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/g
Massachusetts (2)
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Milan
Where to buy Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 28 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Dispensary - Milan, Mint Cannabis - Coldwater and Mint Cannabis - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $4 to $12 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.