Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze
$15–$35
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 32.07–48.58%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze is stocked at 8 dispensaries across Colorado and Michigan, priced $15–$35. The lowest listed price right now is at Green Pharm Iron River.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (13) — Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Michigan
- Green Pharm Iron RiverIron River, MI · 4.9★ · 3 g$10$3.33/gDeal
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 3 g$16$5.33/gDeal
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 3 g$20$6.67/g
- HerbanaKalamazoo, MI · 4.6★ · 3 g$20$6.67/g
- Planted Provisioning- Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 4.8★ · 3 g$20.50$6.83/g
- Sapura Dispensary - ColdwaterColdwater, MI · 4.9★ · 3 g$21$7/g
- Skymint - Grand Rapids (Division)Kentwood, MI · 4.7★ · 3 g$22$7.33/g
- Sunset Coast ProvisionsCassopolis, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 3 g$23.20$7.73/g
- Moses Roses - Recreational Cannabis Dispensary in Lincoln ParkLincoln Park, MI · 4.7★ · 3 g$25$8.33/g
Colorado (3) — Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Colorado
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 3 g$23$7.67/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 3 g$23$7.67/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 3 g$35$11.67/g
Massachusetts (1)
- Nature's MedicinesEast Wareham, MA · 4.3★ · 3 g$35$11.67/g
Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Iron River
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is listed at 8 licensed dispensaries, including Green Pharm Iron River, Bank Of Buds Cannabis Co and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk range from $15 to $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is on menus in Colorado and Michigan.