Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze
$15–$22
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 42.06–46.57%
- CBD
- 0.11–0.58%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $4.66/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze is stocked at 8 dispensaries across Michigan, priced $15–$22. The lowest listed price right now is at Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (19) — Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Michigan
- Dispo x Fire Creek Dispensary Battle CreekBattle Creek, MI · 4.7★ · 3 g$13.99$4.66/g
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 3 g$15$5/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 3 g$15$5/gDeal
- The GroveCenter Line, MI · 4.7★ · 3 g$18$6/g
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 3 g$18.99$6.33/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 3 g$19$6.33/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 3 g$19$6.33/g
- Green Pharm Cannabis Company - MenomineeMenominee, MI · 4.9★ · 3 g$20$6.67/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 3 g$20$6.67/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 3 g$21$7/g
- Dank GardenDetroit, MI · 5★ · 3 g$21$7/g
- GRAMZ Cannabis Outlet Store New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/gDeal
Massachusetts (1)
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 3 g$27$9/g
Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Battle Creek
- Cheapest flower in Battle Creek
- Cheapest carts & vapes in Battle Creek
- Cheapest edibles in Battle Creek
- Cheapest pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest concentrates in Battle Creek
- Cheapest infused pre-rolls in Battle Creek
- Cheapest weed in Battle Creek
- Cheap ounces in Battle Creek
- Battle Creek cannabis prices
- Weed deals in Battle Creek (73)
Where to buy Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is listed at 8 licensed dispensaries, including Dispo x Fire Creek Dispensary Battle Creek, Bank Of Buds Cannabis Co and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk range from $15 to $22 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Passion Fruit | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is on menus in Michigan.