Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$4–$10
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 41.11–69.62%
- CBD
- 0.11–0.13%
- In stock at
- 49 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 18 dispensaries across Michigan, priced $4–$10. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Buchanan.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (48) — Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- PUFF Cannabis New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- PremierVassar, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/g
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.30$5.25/gDeal
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$7$5.83/gDeal
- The Botanical Co. - MiddlevilleMiddleville, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- The Botanical Co. - LansingLansing, MI · 4.8★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - DetroitHamtramck, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality RootsBattle Creek, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Portage Marijuana & Cannabis RetailerPortage, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality RootsMadison Heights, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint - East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint White Cloud Cannabis RetailerWhite Cloud, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- High Society Weed Dispensary Outlet Birch RunBirch Run, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - YpsilantiYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$8$6.67/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
Massachusetts (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 1.2 g$12.50$10.42/g
Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Buchanan
Where to buy Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 18 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - Buchanan, PUFF Cannabis New Buffalo and Timber Cannabis Co Sturgis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $4 to $10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Michigan.