Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze
$15–$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 43.29–44.51%
- CBD
- 0.09–0.11%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $3.87/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by Cali-Blaze is stocked at 5 dispensaries across Michigan, priced $15–$30. The lowest listed price right now is at Green Pharm Camden.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (19) — Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk in Michigan
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 3 g$11.60$3.87/gDeal
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 3 g$14$4.67/gDeal
- Vibe Quincy DispensaryQuincy, MI · 4.8★ · 3 g$15$5/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 3 g$19$6.33/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 3 g$20$6.67/g
- HerbanaLansing, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- HerbanaKalamazoo, MI · 4.6★ · 3 g$20$6.67/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 3 g$20$6.67/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 3 g$20$6.67/g
- Skymint Coldwater Cannabis RetailerColdwater, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint - Grand Rapids (Division)Kentwood, MI · 4.7★ · 3 g$22$7.33/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Crafted Leaf CannabisGrand Rapids, MI · 4.9★ · 3 g$22$7.33/g
- Dispo Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 5★ · 3 g$25$8.33/g
- Moses Roses – Recreational Cannabis Dispensary in WaterfordWaterford Township, MI · 4.6★ · 3 g$30$10/g
Massachusetts (1)
- Nature's MedicinesEast Wareham, MA · 4.3★ · 3 g$35$11.67/g
Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Camden
Where to buy Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is listed at 5 licensed dispensaries, including Green Pharm Camden, Bank Of Buds Cannabis Co and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk range from $15 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk?
- Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pk is on menus in Michigan.