Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$4–$12
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 40.19–67.4%
- CBD
- 0.14%
- In stock at
- 44 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 18 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $4–$12. The lowest listed price right now is at Timber Cannabis Co Sturgis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (41) — Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Michigan
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.64$3.87/gDeal
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.2 g$5.60$4.67/gDeal
- Spark Cannabis Co. - Recreational & Medical RetailerCaro, MI · 4.8★ · 1.2 g$5.89$4.91/gDeal
- High Society Weed Dispensary CharlotteCharlotte, MI · 4.9★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1.2 g$6$5/gDeal
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.38$5.32/gDeal
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.2 g$6.50$5.42/g
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.75$5.63/gDeal
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$7$5.83/g
- Rush CannabisHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$7.50$6.25/gDeal
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 1.2 g$7.95$6.63/g
- Skymint Coldwater Cannabis RetailerColdwater, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint - Grand Rapids (Division)Kentwood, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint Grand Rapids PlainfieldGrand Rapids, MI · 4.6★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Skymint - East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 1.2 g$8$6.67/g
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/gDeal
- Hyde Weed Dispensary DetroitDetroit , MI · 4.8★ · 1.2 g$8.49$7.08/g
- King of BudzFerndale, MI · 4.9★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 1.2 g$8.75$7.29/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 1.2 g$9$7.50/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 1.2 g$9$7.50/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 1.2 g$9$7.50/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 1.2 g$9$7.50/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 1.2 g$9.30$7.75/g
- Planted Provisioning- Whitmore LakeWhitmore Lake, MI · 4.8★ · 1.2 g$9.60$8/g
Massachusetts (3) — Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g in Massachusetts
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 1.2 g$10.50$8.75/g
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 1.2 g$12$10/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 1.2 g$12$10/g
Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by state
Prices, deals & delivery near Sturgis
Where to buy Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is listed at 18 licensed dispensaries, including Timber Cannabis Co Sturgis Dispensary, Mint Cannabis - New Buffalo and Mint Cannabis - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g range from $4 to $12 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g?
- Cali-Blaze | Vanilla Lava Cake | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2g is on menus in Massachusetts and Michigan.