Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze
$11.97
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 28.9%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $9.98/g
Prices updated Oct 2, 2026
Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g by Cali-Blaze is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $11.97. The lowest listed price right now is at Grow Life Recreational & Medical Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (4)
- Grow Life Recreational & Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- Grow Life Recreational & Medical Dispensary DowntownColorado Springs, CO · 5★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 1.2 g$12$10/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g?
- Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including Grow Life Recreational & Medical Dispensary, Grow Life Recreational & Medical Dispensary Downtown and Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g range from $11.97 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g?
- Race Fuel OG | Infused Joint | 1.2g is on menus in Colorado.