Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea by Camino
$27.30
- Category
- Edibles
- Size
- 92 g
- THC
- 10%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $0.20/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea by Camino is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $27.30. The lowest listed price right now is at The Green Door - Kalamazoo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- The Green Door - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 92 g$18.60$0.20/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 92 g$27.30$0.30/g
- The Green Door - Bangor MIBangor, MI · 4.5★ · 92 g$27.30$0.30/g
Prices, deals & delivery near Kalamazoo
- Cheapest flower in Kalamazoo
- Cheapest carts & vapes in Kalamazoo
- Cheapest edibles in Kalamazoo
- Cheapest pre-rolls in Kalamazoo
- Cheapest concentrates in Kalamazoo
- Cheapest infused pre-rolls in Kalamazoo
- Cheapest weed in Kalamazoo
- Cheap ounces in Kalamazoo
- Kalamazoo cannabis prices
- Weed deals in Kalamazoo (206)
Frequently asked questions
- Where can I buy Camino Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea?
- Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea is listed at 1 licensed dispensary, including The Green Door - Kalamazoo, The Green Door - South Haven and The Green Door - Bangor MI. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Camino Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea cost?
- Menu prices for Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea range from $27.30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Camino Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea?
- Sleep | Boysenberry THC:CBN 2:1 Gummies | 200mg | 20ct | 10mg/ea is on menus in Michigan.