Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk by Candela
$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.6 g
- THC
- 44.45%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $18.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk by Candela is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $30. The lowest listed price right now is at Skymint - Grand Rapids (Division).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- Skymint - Grand Rapids (Division)Kentwood, MI · 4.7★ · 1.6 g$30$18.75/g
- Skymint Morenci Marijuana & Cannabis RetailerMorenci, MI · 4.8★ · 1.6 g$30$18.75/g
- Skymint White Cloud Cannabis RetailerWhite Cloud, MI · 4.8★ · 1.6 g$30$18.75/g
Prices, deals & delivery near Kentwood
Frequently asked questions
- Where can I buy Candela Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk?
- Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk is listed at 1 licensed dispensary, including Skymint - Grand Rapids (Division), Skymint Morenci Marijuana & Cannabis Retailer and Skymint White Cloud Cannabis Retailer. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Candela Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk cost?
- Menu prices for Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk range from $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Candela Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk?
- Sherb Cream Pie x LCP | Double Glazed Infused Minis | .4g each | 4pk is on menus in Michigan.