Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram by Cannabals
$73.61–$80
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.93–90%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $30.53/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram by Cannabals is stocked at 2 dispensaries across New York, priced $73.61–$80. The lowest listed price right now is at A Cannaful Life.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (12) — Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram in New York
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$61.06$30.53/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$65$32.50/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$73.61$36.80/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$73.61$36.80/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$80$40/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$80$40/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 2 g$90$45/g
Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram by state
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Cannabals Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram?
- Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram is listed at 2 licensed dispensaries, including A Cannaful Life, Diamond Tree Dispensary and Peace, Love, & Bud. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cannabals Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram cost?
- Menu prices for Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram range from $73.61 to $80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cannabals Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram?
- Blackberry Brain - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram is on menus in New York.