Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram by Cannabals
$73.61
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.66%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $30.53/g
Prices updated Oct 1, 2026
Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram by Cannabals is stocked at 1 dispensary across New York, priced $73.61. The lowest listed price right now is at A Cannaful Life.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (13)
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$61.06$30.53/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$65$32.50/g
- The village green DispensaryNew Hartford, NY · 4.3★ · 2 g$65$32.50/g
- The Emerald Dispensary - Upper East SideNew York, NY · 5★ · 2 g$73.45$36.73/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$73.45$36.73/g
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$73.61$36.80/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$73.61$36.80/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 2 g$76$38/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 2 g$90$45/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Cannabals Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram?
- Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram is listed at 1 licensed dispensary, including A Cannaful Life, Diamond Tree Dispensary and The village green Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cannabals Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram cost?
- Menu prices for Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram range from $73.61 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cannabals Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram?
- Maui Wowie - Liquid Diamonds Disposable Vape Cartridge - 2 Gram is on menus in New York.