RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea by Cannalicious Labs
$20.35
- Category
- Edibles
- Size
- 40 g
- THC
- 20%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $0.51/g
Prices updated Oct 2, 2026
RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea by Cannalicious Labs is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $20.35. The lowest listed price right now is at The Green Door - Bangor MI.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- The Green Door - Bangor MIBangor, MI · 4.5★ · 40 g$20.30$0.51/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 40 g$20.35$0.51/g
Prices, deals & delivery near Bangor
Frequently asked questions
- Where can I buy Cannalicious Labs RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea?
- RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea is listed at 1 licensed dispensary, including The Green Door - Bangor MI and The Green Door - South Haven. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cannalicious Labs RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea cost?
- Menu prices for RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea range from $20.35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cannalicious Labs RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea?
- RSO | Rest Elderberry Gummies | 200mg | 10ct | 20mg/ea is on menus in Michigan.