Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g by Caviar Gold
$12
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.3 g
- THC
- 50.01%
- CBD
- 0.08%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $9.23/g
Prices updated Oct 1, 2026
Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g by Caviar Gold is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $12. The lowest listed price right now is at PLANET JANE.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Miami Natural HealthMiami, OK · 4.8★ · 1.3 g$15$11.54/gDeal
- Freedom RoadOklahoma City, OK · 4.9★ · 1.3 g$17.30$13.31/g
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 1.3 g$20$15.38/g
Michigan (2)
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.3 g$12$9.23/g
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.3 g$12$9.23/g
Prices, deals & delivery near Ypsilanti
Frequently asked questions
- Where can I buy Caviar Gold Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g?
- Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g is listed at 1 licensed dispensary, including PLANET JANE, Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed! and Miami Natural Health. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Caviar Gold Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g cost?
- Menu prices for Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g range from $12 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Caviar Gold Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g?
- Cavi Cone | Infused Pre-Roll | Lightning OG | 1.3g is on menus in Michigan.