The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana by CLEAR Brands
$47.46
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 2000%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $18/g
Prices updated Oct 2, 2026
The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana by CLEAR Brands is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $47.46. The lowest listed price right now is at The Chronic Boutique Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6)
- The Chronic Boutique Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$36$18/g
- Doc's Apothecary - Med & Rec DispensaryNorthglenn, CO · 4.3★ · 2 g$45$22.50/g
- Alternative Medicine on Capitol Hill (AMCH) DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 2 g$47.46$23.73/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$50.28$25.14/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 2 g$50.28$25.14/g
New Jersey (2)
- BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury HeightsWoodbury Heights, NJ · 4.8★ · 2 g$72$36/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$93$46.50/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy CLEAR Brands The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana?
- The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana is listed at 1 licensed dispensary, including The Chronic Boutique Cannabis Dispensary, Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary and Alternative Medicine on Capitol Hill (AMCH) Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does CLEAR Brands The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana cost?
- Menu prices for The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana range from $47.46 across the dispensaries that list it.
- Which states carry CLEAR Brands The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana?
- The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana is on menus in Colorado.