Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates
$39.90–$50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 75.46–4000%
- In stock at
- 18 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 5 dispensaries across Colorado, priced $39.90–$50. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (18) — Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- High Popeye DispensaryDenver, CO · 4.9★ · 4 g$31.55$7.89/g
- Kush Club Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$34$8.50/g
- Snaxland - CO SpringsColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$38$9.50/g
- Grow Life Recreational & Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$39.90$9.97/g
- Grow Life Recreational & Medical Dispensary DowntownColorado Springs, CO · 5★ · 4 g$39.90$9.97/g
- The Chronic Boutique Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$41.50$10.38/g
- Pure Central - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.6★ · 4 g$41.59$10.40/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.59$10.40/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis DepotBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$45$11.25/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 4 g$45$11.25/g
- Strawberry Fields Cannabis DenverDenver, CO · 4.5★ · 4 g$50$12.50/g
- Green Tree (Medicinals) of NorthglennNorthglenn, CO · 4.3★ · 4 g$55$13.75/g
- Green RemedyDenver, CO · 4.5★ · 4 g$55$13.75/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
- Social Dispensary GoldenGolden, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is listed at 5 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, High Popeye Dispensary and Kush Club Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® range from $39.90 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is on menus in Colorado.