Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates
$34–$75
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 71.85–4000%
- CBD
- 0.49%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 6 dispensaries across Colorado, priced $34–$75. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (16) — Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- High Popeye DispensaryDenver, CO · 4.9★ · 4 g$31.55$7.89/g
- Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 4 g$34$8.50/g
- Maikoh HolisticsDenver, CO · 4.9★ · 4 g$34$8.50/g
- Kush Club Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$34$8.50/g
- The Chronic Boutique Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$35$8.75/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$35$8.75/g
- Kika KushColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$35$8.75/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.50$10.38/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.59$10.40/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- Wild Wild WeedOrdway, CO · 4.6★ · 4 g$46.59$11.65/g
- Fox Cannabis Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 4 g$48$12/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
- Green Valley Dispensary Denver AirportDenver, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is listed at 6 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, High Popeye Dispensary and Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® range from $34 to $75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Grape Gorilla - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is on menus in Colorado.