Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates
$26–$33
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 82–84.82%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $13/g
Prices updated Oct 2, 2026
Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 4 dispensaries across Colorado, priced $26–$33. The lowest listed price right now is at Green Tree Boulder.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (7) — Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® in Colorado
- Green Tree BoulderBoulder, CO · 4.7★ · 2 g$26$13/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.4★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.5★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Mecca Cannabis-BroadwayDenver, CO · 4.7★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 2 g$26.50$13.25/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$27.93$13.96/g
- Fox Cannabis Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 2 g$33$16.50/g
Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Boulder
Where to buy Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is listed at 4 licensed dispensaries, including Green Tree Boulder, Mecca Cannabis and Mecca Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® range from $26 to $33 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- Green Skunk - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is on menus in Colorado.