OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates
$22.93–$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83–83.54%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $11.46/g
Prices updated Oct 2, 2026
OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 4 dispensaries across Colorado, priced $22.93–$40. The lowest listed price right now is at Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® in Colorado
- Magnolia Road Cannabis Co. Boulder DispensaryBoulder, CO · 4.7★ · 2 g$22.93$11.46/g
- Elite Cannabis (Golden Meds)Denver, CO · 4.6★ · 2 g$25.78$12.89/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.4★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.5★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Mecca Cannabis-BroadwayDenver, CO · 4.7★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 2 g$26.50$13.25/g
- Pure Central - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$27.73$13.87/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$27.93$13.96/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Strawberry Fields Cannabis DenverDenver, CO · 4.5★ · 2 g$40$20/g
OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Boulder
Where to buy OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is listed at 4 licensed dispensaries, including Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary, Elite Cannabis (Golden Meds) and Mecca Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® cost?
- Menu prices for OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® range from $22.93 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- OG Kush - AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is on menus in Colorado.