Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates
$45
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $45. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10)
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 4 g$34$8.50/g
- FloracoColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$34$8.50/g
- The 64 Store (Med/Rec)Colorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$38$9.50/g
- NuVue Pharma Dispensary DenverDenver, CO · 4.8★ · 4 g$40$10/g
- NuVue Pharma Dispensary Colorado SpringsColorado Springs, CO · 4.6★ · 4 g$40$10/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.50$10.38/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 4 g$60$15/gDeal
- The FireplaceBrighton, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is listed at 1 licensed dispensary, including Ripple Cannabis Co, Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational Dispensary and Floraco. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® range from $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Orange Krush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is on menus in Colorado.