Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates
$34–$50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 77–82.1%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $34–$50. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (12) — Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 4 g$34$8.50/g
- Maikoh HolisticsBoulder, CO · 4.8★ · 4 g$34$8.50/g
- Kush Club Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$34$8.50/g
- EmJ'sColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$35$8.75/g
- NuVue Pharma Dispensary DenverDenver, CO · 4.8★ · 4 g$40$10/g
- NuVue Pharma Dispensary Colorado SpringsColorado Springs, CO · 4.6★ · 4 g$40$10/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.50$10.38/g
- SNAXLAND - YaleDenver, CO · 4.5★ · 4 g$44$11/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 4 g$45$11.25/g
- Snaxland - Sheridan (MED & REC)Denver, CO · 4.7★ · 4 g$50$12.50/g
- The FireplaceBrighton, CO · 4.9★ · 4 g$75$18.75/g
Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is listed at 3 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational Dispensary and Maikoh Holistics. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® range from $34 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is on menus in Colorado.