VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® by Craft Concentrates
$34.85–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 75–1000%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 7 dispensaries across Colorado, priced $34.85–$55. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (16) — VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- Magnolia Road Cannabis Co. Boulder DispensaryBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$34.85$8.71/g
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$35.91$8.98/g
- The Chronic Boutique Cannabis DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 4 g$40$10/g
- Grow Life Recreational & Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$43.89$10.97/g
- Grow Life Recreational & Medical Dispensary DowntownColorado Springs, CO · 5★ · 4 g$43.89$10.97/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$44.69$11.17/g
- Pure Central - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.6★ · 4 g$44.69$11.17/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$44.69$11.17/g
- EmJ'sColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$45$11.25/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 4 g$45$11.25/g
- The Cannabis DepotBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$49$12.25/g
- Elevations Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 4 g$50$12.50/g
- Snaxland - Sheridan (MED & REC)Denver, CO · 4.7★ · 4 g$52$13/g
- Strawberry Fields Cannabis DenverDenver, CO · 4.5★ · 4 g$55$13.75/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 4 g$60$15/gDeal
VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil®?
- VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® is listed at 7 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary and Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® cost?
- Menu prices for VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® range from $34.85 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil®?
- VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® is on menus in Colorado.