Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates
$41.50–$50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 81.69–87%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $41.50–$50. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$30$7.50/g
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$33.91$8.48/g
- Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 4 g$34$8.50/g
- FloracoColorado Springs, CO · 4.8★ · 4 g$34$8.50/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.50$10.38/g
- Pure West - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$41.50$10.38/g
- Pure Central - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.6★ · 4 g$41.59$10.40/g
- SNAXLAND - High StreetDenver, CO · 4.8★ · 4 g$50$12.50/g
- SnaxlandDenver, CO · 4.9★ · 4 g$50$12.50/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 4 g$60$15/gDeal
Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is listed at 3 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, Magnolia Road Cannabis Co. Dispensary and Herbal Healing Cannabis Medical and Recreational Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® range from $41.50 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil®?
- Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® is on menus in Colorado.