Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates
$27.73–$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 73.3%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $13/g
Prices updated Oct 2, 2026
Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by Craft Concentrates is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $27.73–$40. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - Longmont.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6) — Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® in Colorado
- JARS Cannabis Dispensary - LongmontLongmont, CO · 4.7★ · 2 g$26$13/g
- Spark DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 2 g$26.03$13.02/g
- Pure Central - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.6★ · 2 g$27.73$13.87/g
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$27.93$13.96/g
- The 64 Store (Med/Rec)Colorado Springs, CO · 4.5★ · 2 g$34$17/g
- Strawberry Fields Cannabis DenverDenver, CO · 4.5★ · 2 g$40$20/g
Oregon (2)
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2 g$29.16$14.58/g
- Green Lion - ClackamasPortland, OR · 4.7★ · 2 g$29.16$14.58/g
Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by state
Prices, deals & delivery near Longmont
Where to buy Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is listed at 3 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Dispensary - Longmont, Spark Dispensary and Pure Central - Recreational & Medical Marijuana Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® cost?
- Menu prices for Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® range from $27.73 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Craft Concentrates Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil®?
- Watermelon Ice Flavor - "Twists" AIO 'Tugboat' (2g) - by Oil® is on menus in Colorado.