Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g by Cresco
$10–$40
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 22.43–29.53%
- In stock at
- 15 dispensaries
- Best price per gram
- $2.86/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g by Cresco is stocked at 2 dispensaries across Illinois and Michigan, priced $10–$40. The lowest listed price right now is at Dispo New Buffalo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (13)
- EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - AddisonAddison, IL · 4.3★ · 1/8 oz$24$6.86/gDeal
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 1/8 oz$24$6.86/gDeal
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 1/8 oz$25$7.14/gDeal
- SEVEN POINTDanville, IL · 4.8★ · 1/8 oz$33.60$9.60/gDeal
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 1/8 oz$38.25$10.93/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 1/8 oz$38.25$10.93/gDeal
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 1/8 oz$38.40$10.97/gDeal
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 1/8 oz$38.40$10.97/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Cloud9 CannabisEast Peoria, IL · 4.9★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- Cloud9 CannabisOswego, IL · 4.8★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 3.5 g$48.50$13.86/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 3.5 g$48.50$13.86/g
Michigan (2)
- Dispo New BuffaloNew Buffalo, MI · 5★ · 1/8 oz$10$2.86/gDeal
- Lume Cannabis New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1/8 oz$10$2.86/gDeal
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Frequently asked questions
- Where can I buy Cresco Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g?
- Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including Dispo New Buffalo, Lume Cannabis New Buffalo and EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - Addison. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cresco Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g range from $10 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cresco Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g?
- Cinnamon Milk | Big Buds | 3.5g is on menus in Illinois and Michigan.