Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g by Crude Boys Concentrates
$12–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 76.9–84.79%
- CBD
- 0.16–1.3%
- In stock at
- 27 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 1, 2026
Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g by Crude Boys Concentrates is stocked at 11 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $12–$55. The lowest listed price right now is at Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption Lounge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (23) — Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g in Michigan
- Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption LoungeUtica, MI · 4.9★ · 2 g$12$6/g
- Burn1 Lounge - CannabisUtica, MI · 4.8★ · 2 g$12$6/g
- Backpack BoyzMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$14$7/g
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- The Dude AbidesConstantine, MI · 4.8★ · 2 g$15.44$7.72/g
- Olswell Cannabis Co. - Adrian DispensaryAdrian, MI · 4.9★ · 2 g$16$8/gDeal
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 2 g$16$8/g
- HighatusWhite Pigeon, MI · 4.8★ · 2 g$16$8/g
- Olswell Cannabis Co. - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.8★ · 2 g$18$9/g
- Exclusive Brands - MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Exclusive Monroe Recreational Cannabis & Weed DispensaryMonroe, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Elevated Exotics Recreational Cannabis Dispensary MenomineeMenominee, MI · 5★ · 2 g$20$10/g
- Information Entropy - Cannabis Retailer - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Information Entropy Cannabis Retailer New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Information Entropy Weed & Cannabis Dispensary Ann Arbor, MichiganAnn Arbor, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Local Roots CannabisPerry, MI · 4.8★ · 2 g$21$10.50/g
- Bank Of Buds Cannabis CoMt Clemens, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- Smooch cannabisOakley, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- King of Budz - Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.7★ · 2 g$27.50$13.75/g
- Canna-Cabin Millington, MiMillington, MI · 4.6★ · 2 g$35$17.50/g
Massachusetts (4) — Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g in Massachusetts
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$30$15/gDeal
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Nature Medicines DispensaryUxbridge, MA · 4.3★ · 2 g$50$25/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 2 g$55$27.50/g
Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Utica
Where to buy Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g?
- Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g is listed at 11 licensed dispensaries, including Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption Lounge, Burn1 Lounge - Cannabis and Backpack Boyz. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g range from $12 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g?
- Crude Boys Concentrates | Ghost Train Haze | Disposable | 2g is on menus in Massachusetts and Michigan.