Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g by Crude Boys Concentrates
$12–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.6–86.97%
- CBD
- 0.2–1.64%
- In stock at
- 21 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 1, 2026
Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g by Crude Boys Concentrates is stocked at 9 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $12–$55. The lowest listed price right now is at Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption Lounge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (18) — Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g in Michigan
- Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption LoungeUtica, MI · 4.9★ · 2 g$12$6/g
- Burn1 Lounge - CannabisUtica, MI · 4.8★ · 2 g$12$6/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$12.74$6.37/gDeal
- Backpack BoyzMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$14$7/g
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$15$7.50/gDeal
- Olswell Cannabis Co. - Adrian DispensaryAdrian, MI · 4.9★ · 2 g$16$8/gDeal
- HighatusWhite Pigeon, MI · 4.8★ · 2 g$16$8/g
- House of Dank - MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 2 g$17.25$8.63/g
- House of Dank Recreational Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 2 g$17.25$8.63/g
- The Green Door - WatervlietWatervliet, MI · 4.7★ · 2 g$19.10$9.55/g
- Green Door - Ann ArborAnn Arbor, MI · 5★ · 2 g$19.10$9.55/g
- Elevated Exotics Recreational Cannabis Dispensary MenomineeMenominee, MI · 5★ · 2 g$20$10/g
- Weedmart-HamtramckHamtramck, MI · 5★ · 2 g$20$10/gDeal
- The Dude AbidesColdwater, MI · 4.8★ · 2 g$20.58$10.29/g
- The Green Door - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$21.85$10.93/g
- King of Budz - Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.7★ · 2 g$27.50$13.75/g
Massachusetts (3)
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 2 g$45$22.50/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Local Cannabis CompanySwampscott, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Utica
Where to buy Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g?
- Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g is listed at 9 licensed dispensaries, including Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption Lounge, Burn1 Lounge - Cannabis and Mango Cannabis Weed Dispensary Lansing. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g range from $12 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Crude Boys Concentrates Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g?
- Crude Boys Concentrates | Limoncello | Disposable | 2g is on menus in Massachusetts and Michigan.