White Hot Guava | Big Buds | 3.5g by Curaleaf
$26.25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 25.18%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $7.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
White Hot Guava | Big Buds | 3.5g by Curaleaf is stocked at 1 dispensary across Connecticut, priced $26.25. The lowest listed price right now is at High Profile of Canton Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Connecticut (8)
- High Profile of Canton DispensaryCanton, CT · 4.8★ · 1/8 oz$26.25$7.50/gDeal
- Fine Fettle - Bristol DispensaryBristol, CT · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Fine Fettle - Norwalk DispensaryNorwalk, CT · 4.6★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Fine Fettle - Waterbury DispensaryMiddlebury, CT · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Trulieve Bristol DispensaryBristol, CT · 4.6★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Curaleaf Dispensary GrotonGroton, CT · 4.3★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Lit New Haven Cannabis DispensaryNew Haven, CT · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMeriden, CT · 4.7★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
Prices, deals & delivery near Canton
Frequently asked questions
- Where can I buy Curaleaf White Hot Guava | Big Buds | 3.5g?
- White Hot Guava | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including High Profile of Canton Dispensary, Fine Fettle - Bristol Dispensary and Fine Fettle - Norwalk Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Curaleaf White Hot Guava | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for White Hot Guava | Big Buds | 3.5g range from $26.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Curaleaf White Hot Guava | Big Buds | 3.5g?
- White Hot Guava | Big Buds | 3.5g is on menus in Connecticut.