Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy
$8.64–$14.99
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 41.61–90.33%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $4/g
Prices updated Oct 2, 2026
Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy is stocked at 3 dispensaries across New Mexico and Oklahoma, priced $8.64–$14.99. The lowest listed price right now is at The Highest Choice.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (6) — Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g in Oklahoma
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 1.5 g$6$4/g
- Xclusive Cannabis - W Lindsey StNorman, OK · 4.8★ · 1.5 g$6.05$4.03/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$8.64$5.76/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 1.5 g$8.65$5.77/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 1.5 g$8.65$5.77/g
New Mexico (3)
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- The Cannabis StoreCarlsbad, NM · 4.9★ · 1.5 g$15$10/g
Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near Ardmore
Where to buy Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cure Injoy Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including The Highest Choice, Xclusive Cannabis - W Lindsey St and Next Elevation 2. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cure Injoy Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g range from $8.64 to $14.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cure Injoy Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Emerald City | Prism Infused Joint | 1.5g is on menus in New Mexico and Oklahoma.