Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy
$5.98–$14.99
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 26.26–44.95%
- In stock at
- 11 dispensaries
- Best price per gram
- $3.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy is stocked at 4 dispensaries across New Mexico and Oklahoma, priced $5.98–$14.99. The lowest listed price right now is at EVERMORE EXOTICS.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (8) — Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g in Oklahoma
- EVERMORE EXOTICSOwasso, OK · 4.8★ · 1.5 g$5.98$3.99/g
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 1.5 g$6.04$4.03/g
- Xclusive Cannabis - W Lindsey StNorman, OK · 4.8★ · 1.5 g$6.05$4.03/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$8.64$5.76/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 1.5 g$8.65$5.77/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 1.5 g$8.65$5.77/g
- Capital DankMidwest City, OK · 4.4★ · 1.5 g$9.99$6.66/g
New Mexico (3)
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- The Cannabis StoreCarlsbad, NM · 4.9★ · 1.5 g$15$10/g
Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near Owasso
Where to buy Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cure Injoy Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g is listed at 4 licensed dispensaries, including EVERMORE EXOTICS, Okie Wonderland - OKC and Xclusive Cannabis - W Lindsey St. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cure Injoy Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g range from $5.98 to $14.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cure Injoy Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Hoochie Coochie | Prism Infused Joint | 1.5g is on menus in New Mexico and Oklahoma.