Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy
$8.64–$14.99
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 32.34%
- CBD
- 0.05%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $4/g
Prices updated Oct 1, 2026
Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g by Cure Injoy is stocked at 2 dispensaries across New Mexico and Oklahoma, priced $8.64–$14.99. The lowest listed price right now is at The Highest Choice.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (7)
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 1.5 g$6$4/g
- Elite CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 1.5 g$6.04$4.03/g
- Elite Cannabis of MustangMustang, OK · 4.8★ · 1.5 g$6.04$4.03/g
- Simply Lit DispensaryMustang, OK · 4.7★ · 1.5 g$6.04$4.03/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 1.5 g$8.64$5.76/g
- Capital DankMidwest City, OK · 4.4★ · 1.5 g$9.99$6.66/g
New Mexico (3)
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 1.5 g$14.99$9.99/g
- The Cannabis StoreCarlsbad, NM · 4.9★ · 1.5 g$15$10/g
Prices, deals & delivery near Ardmore
Frequently asked questions
- Where can I buy Cure Injoy Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including The Highest Choice, Elite Cannabis and Elite Cannabis of Mustang. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cure Injoy Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g range from $8.64 to $14.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cure Injoy Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g?
- Pajama Mama | Prism Infused Joint | 1.5g is on menus in New Mexico and Oklahoma.