Pineapple Punch | AIO | 2g by Cure Injoy
$17.28–$29.99
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.24–90.88%
- CBD
- 2.84%
- In stock at
- 46 dispensaries
- Best price per gram
- $8.49/g
Prices updated Oct 2, 2026
Pineapple Punch | AIO | 2g by Cure Injoy is stocked at 6 dispensaries across New Mexico and Oklahoma, priced $17.28–$29.99. The lowest listed price right now is at Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & Specials.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (40) — Pineapple Punch | AIO | 2g in Oklahoma
- Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & SpecialsEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$16.99$8.49/g
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$16.99$8.49/g
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 2 g$17.24$8.62/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2 g$17.28$8.64/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2 g$17.28$8.64/g
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$17.29$8.64/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$17.29$8.64/g
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$17.31$8.65/g
- Skunk's Den Dispensary by Okie WonderlandTulsa, OK · 4.5★ · 2 g$17.31$8.65/g
- Skunk's DenTulsa, OK · 4.4★ · 2 g$17.31$8.65/g
- 918 budsTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$17.32$8.66/g
- Tulsa DispensaryTulsa, OK · 4.5★ · 2 g$17.32$8.66/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$19.05$9.53/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$19.05$9.53/g
- Capital Dank EdmondEdmond, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/g
- Capital Dank TulsaTulsa, OK · 4.5★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$19.99$9.99/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$20$10/gDeal
- Method DispensaryBroken Arrow, OK · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$20$10/gDeal
- The Health Center DispensaryTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$20$10/gDeal
- Lokal SourceOwasso, OK · 4.6★ · 2 g$20$10/g
- Rocking Y Dispensary - GlenpoolBixby, OK · 5★ · 2 g$20$10/g
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$21.43$10.71/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$21.43$10.71/g
- Freedom RoadOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$21.62$10.81/g
- Cowboy Kush DispensaryBroken Arrow, OK · 4.6★ · 2 g$22$11/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$22.99$11.49/gDeal
- Apothecary Farms - TulsaTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$23$11.50/g
- Apothecary FarmsMoore, OK · 4.9★ · 2 g$23$11.50/g
- Cheif FarmsTulsa, OK · 2 g$23$11.50/g
- The Cannabis Cure/ White Dragon BotanicalsAtoka, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- Chouteau House of FireChouteau, OK · 4.6★ · 2 g$25$12.50/g
- High Rise WellnessBethany, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- Kush Gardens Dispensary - LawtonLawton, OK · 4.9★ · 2 g$28$14/g
- Sour Kush DispensaryLawton, OK · 4.6★ · 2 g$28$14/g
- Hooties Enchanted GardenLawton, OK · 4.7★ · 2 g$28$14/g
New Mexico (6)
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Enchanted Botanicals Menaul - Cannabis DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$30$15/g
- 1UP DispensaryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
Pineapple Punch | AIO | 2g by state
Prices, deals & delivery near Edmond
Where to buy Pineapple Punch | AIO | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Cure Injoy Pineapple Punch | AIO | 2g?
- Pineapple Punch | AIO | 2g is listed at 6 licensed dispensaries, including Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & Specials, Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru Dispensary and Okie Wonderland - OKC. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cure Injoy Pineapple Punch | AIO | 2g cost?
- Menu prices for Pineapple Punch | AIO | 2g range from $17.28 to $29.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cure Injoy Pineapple Punch | AIO | 2g?
- Pineapple Punch | AIO | 2g is on menus in New Mexico and Oklahoma.