Blackberry OG | 2G All In One Device by Dime Industries
$25.97–$79.95
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.12–94.75%
- CBD
- 0.19–0.8%
- In stock at
- 137 dispensaries
- Best price per gram
- $8.62/g
Prices updated Oct 2, 2026
Blackberry OG | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 21 dispensaries across Arizona, Massachusetts, Nevada and New Mexico and more, priced $25.97–$79.95. The lowest listed price right now is at Okie Wonderland - OKC.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (49) — Blackberry OG | 2G All In One Device in Oklahoma
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 2 g$17.24$8.62/g
- White Barn Dispensary Bixby by Okie WonderlandBixby, OK · 4.9★ · 2 g$17.24$8.62/g
- Sugar Shack DispensaryLawton, OK · 4.9★ · 2 g$17.24$8.62/g
- The Shake ShackLawton, OK · 5★ · 2 g$17.24$8.62/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 2 g$17.35$8.68/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & SpecialsEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- House of Cannabis Ok, IncBroken Arrow, OK · 4.3★ · 2 g$23$11.50/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$23.99$11.99/gDeal
- Apothecary Farms - DurantDurant, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Evergreen Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Pride Cannabis CompanyOklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$25.95$12.97/g
- OHGTulsa, OK · 4.6★ · 2 g$25.97$12.98/g
- OHG DispensarySand Springs, OK · 4.4★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- BCC Collective - Cannabis DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Heaters Dispensary Flower by ALTVMEdmond, OK · 4.8★ · 2 g$29$14.50/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Exclusive PharmacyOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- The Health Center DispensaryTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Utokem Dispensary of ClaremoreClaremore, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 2 g$30$15/g
- Tropic CannaLawton, OK · 4.6★ · 2 g$30.17$15.09/g
- Jungle House DispensaryLawton, OK · 4.6★ · 2 g$30.17$15.09/g
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$30.30$15.15/g
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$30.30$15.15/g
- High Rise WellnessBethany, OK · 4.9★ · 2 g$30.30$15.15/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$30.30$15.15/g
- Tropic Canna WestLawton, OK · 4.5★ · 2 g$34.48$17.24/g
- Bodega Boyz North LewisTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
New Mexico (25)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Soft Serve Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.5★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - AcademyAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36$18/gDeal
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39$19.50/g
- Enchanted Botanicals Menaul - Cannabis DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- PurLife Dispensary Eubank & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Purlife Dispensary Shelton - Louisiana & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary TramwayAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- JetLife Dispensary - AlbuquerqueAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Amigos Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 5★ · 2 g$42$21/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Ultra Health Dispensary LordsburgLordsburg, NM · 4.6★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Nitro OrganicsLordsburg, NM · 5★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$47$23.50/g
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$50$25/g
Arizona (23) — Blackberry OG | 2G All In One Device in Arizona
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- All Greens DispensarySun City, AZ · 4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
New York (16)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$59.73$29.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 2 g$79.95$39.98/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/gDeal
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Sunset Cannabis CoBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$80.53$40.27/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$84.07$42.03/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Massachusetts (14)
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 2 g$69.98$34.99/g
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Salty FarmersEastham, MA · 4.7★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Orange Cannabis CompanyOrange, MA · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 2 g$80$40/gDeal
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- reLeaf Alternative - NatickNatick, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2 g$80.50$40.25/g
- Nature Medicines DispensaryUxbridge, MA · 4.3★ · 2 g$85$42.50/g
- Island TimeVineyard Haven, MA · 4.2★ · 2 g$100$50/g
New Jersey (6)
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$61.75$30.88/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$71.25$35.63/gDeal
- Noire Weed Dispensary MaplewoodMaplewood, NJ · 5★ · 2 g$89.90$44.95/g
- Everest Dispensary Atlantic CityAtlantic City, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$95$47.50/g
Nevada (3)
- Mint Cannabis - Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.9★ · 2 g$52.50$26.25/gDeal
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$64.99$32.49/g
- Vegas TreehouseLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$65$32.50/g
Michigan (1)
- The Jungle HouseAnn Arbor, MI · 4.8★ · 2 g$30.17$15.09/g
Blackberry OG | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near The Village
Where to buy Blackberry OG | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Blackberry OG | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (10)Blackberry OG | 2G All In One Device in Tulsa, OK (10)Blackberry OG | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (9)Blackberry OG | 2G All In One Device in Lawton, OK (6)Blackberry OG | 2G All In One Device in Phoenix, AZ (5)Blackberry OG | 2G All In One Device in Tucson, AZ (3)Blackberry OG | 2G All In One Device in Las Vegas, NV (3)Blackberry OG | 2G All In One Device in Sunland Park, NM (3)Blackberry OG | 2G All In One Device in Rochester, NY (3)Blackberry OG | 2G All In One Device in Edmond, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Blackberry OG | 2G All In One Device?
- Blackberry OG | 2G All In One Device is listed at 21 licensed dispensaries, including Okie Wonderland - OKC, White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland and Sugar Shack Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Blackberry OG | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Blackberry OG | 2G All In One Device range from $25.97 to $79.95 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Blackberry OG | 2G All In One Device?
- Blackberry OG | 2G All In One Device is on menus in Arizona, Massachusetts, Nevada, New Mexico, New York and Oklahoma.