Forbidden Apple | 2G All In One Device by Dime Industries
$25–$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.55–94.9%
- CBD
- 0.17–2.65%
- In stock at
- 153 dispensaries
- Best price per gram
- $8.62/g
Prices updated Oct 2, 2026
Forbidden Apple | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 25 dispensaries across Arizona, Massachusetts, Nevada and New Mexico and more, priced $25–$85. The lowest listed price right now is at Okie Wonderland - OKC.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (59) — Forbidden Apple | 2G All In One Device in Oklahoma
- Okie Wonderland - OKCThe Village, OK · 4.8★ · 2 g$17.24$8.62/g
- White Barn Dispensary Bixby by Okie WonderlandBixby, OK · 4.9★ · 2 g$17.24$8.62/g
- Xclusive Cannabis - N KellyEdmond, OK · 4.4★ · 2 g$17.35$8.68/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- EuphoraMuskogee, OK · 4.8★ · 2 g$19.99$9.99/gDeal
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- House of Cannabis Ok, IncBroken Arrow, OK · 4.3★ · 2 g$23$11.50/g
- Capital Dank ArdmoreArdmore, OK · 4.9★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Capital Dank NormanNorman, OK · 4★ · 2 g$23.99$11.99/gDeal
- Goat House Cannabis May AvenueOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- The Lucky Goat DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$24$12/g
- Apothecary Farms - OKCOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Apothecary Farms - TulsaTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Apothecary Farms - DurantDurant, OK · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Botanical ApothecaOklahoma City, OK · 5★ · 2 g$25$12.50/g
- Cheif FarmsTulsa, OK · 2 g$25$12.50/g
- Evergreen Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Pride Cannabis CompanyOklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- BCC Collective - Cannabis DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$27$13.50/gDeal
- Heaters Dispensary Flower by ALTVMEdmond, OK · 4.8★ · 2 g$29$14.50/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Stability CannabisOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Exclusive PharmacyOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Hi Roots Cannabis Co. - YukonYukon, OK · 4.3★ · 2 g$29.99$14.99/gDeal
- Method DispensaryBroken Arrow, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- The Health Center DispensaryTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Utokem Dispensary of ClaremoreClaremore, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Livwell Meds SulphurSulphur, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 2 g$30$15/g
- Tropic CannaLawton, OK · 4.6★ · 2 g$30.17$15.09/g
New Mexico (33) — Forbidden Apple | 2G All In One Device in New Mexico
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
- High Supply Cannabis DispensaryPortales, NM · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - MontañoAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - PaseoAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - TaosTaos, NM · 4.4★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - IsletaAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$36$18/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36$18/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36$18/gDeal
- Happy Herbs Silver CitySilver City, NM · 4.5★ · 2 g$38$19/g
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$39.99$20/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39.99$20/g
- PurLife Dispensary Eubank & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Purlife Dispensary Shelton - Louisiana & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary RoswellRoswell, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary TramwayAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- PurLife Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$40$20/gDeal
- The Cannabis StoreCarlsbad, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Mesa Flowers Canna Co.Hobbs, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- JetLife Dispensary - AlbuquerqueAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Amigos Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 5★ · 2 g$42$21/g
- Vana Society Cannabis Dispensary TexicoTexico, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - BernalilloBernalillo, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- GNOMAD CANNA CORoswell, NM · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- ENDO Cannabis Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.9★ · 2 g$45$22.50/g
- Ultra Health Dispensary LordsburgLordsburg, NM · 4.6★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Nitro OrganicsLordsburg, NM · 5★ · 2 g$45.18$22.59/gDeal
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$47$23.50/g
- Altitude Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 4.7★ · 2 g$48.99$24.50/g
- Elevation 3789'Sunland Park, NM · 5★ · 2 g$50$25/g
Arizona (32) — Forbidden Apple | 2G All In One Device in Arizona
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Lush EdiblesTucson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$62$31/g
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
New York (14)
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2 g$59.73$29.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$65$32.50/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$79.90$39.95/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- Black Market Canna Co LLCPoughkeepsie, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Union Chill Cannabis Corning DispensaryCorning, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/gDeal
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$80$40/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Massachusetts (10) — Forbidden Apple | 2G All In One Device in Massachusetts
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$70$35/g
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Orange Cannabis CompanyOrange, MA · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 2 g$80$40/gDeal
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- New Dia Fenway Weed Dispensary BostonBoston, MA · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Nature Medicines DispensaryUxbridge, MA · 4.3★ · 2 g$85$42.50/g
- Nature's MedicinesEast Wareham, MA · 4.3★ · 2 g$85$42.50/g
Nevada (3)
- Mint Cannabis - Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.9★ · 2 g$52.50$26.25/gDeal
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$64.99$32.49/g
- Vegas TreehouseLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$65$32.50/g
Michigan (1)
- The Jungle HouseAnn Arbor, MI · 4.8★ · 2 g$30.17$15.09/g
Virginia (1)
- N High SupplyFairlawn, VA · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Forbidden Apple | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near The Village
Where to buy Forbidden Apple | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Forbidden Apple | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (16)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Phoenix, AZ (10)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (10)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Tulsa, OK (10)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Norman, OK (6)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Tucson, AZ (5)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Lawton, OK (4)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Mesa, AZ (3)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Las Vegas, NV (3)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Santa Fe, NM (3)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Sunland Park, NM (3)Forbidden Apple | 2G All In One Device in Rochester, NY (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Forbidden Apple | 2G All In One Device?
- Forbidden Apple | 2G All In One Device is listed at 25 licensed dispensaries, including Okie Wonderland - OKC, White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland and Xclusive Cannabis - N Kelly. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Forbidden Apple | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Forbidden Apple | 2G All In One Device range from $25 to $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Forbidden Apple | 2G All In One Device?
- Forbidden Apple | 2G All In One Device is on menus in Arizona, Massachusetts, Nevada, New Mexico and Oklahoma.