Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device by Dime Industries
$27.99–$80
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 44.9–81.81%
- CBD
- 17.78–27.72%
- In stock at
- 72 dispensaries
- Best price per gram
- $11.49/g
Prices updated Oct 2, 2026
Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device by Dime Industries is stocked at 14 dispensaries across Arizona, California, Massachusetts and New Mexico, priced $27.99–$80. The lowest listed price right now is at Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & Specials.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (23)
- Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & SpecialsEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$22.99$11.49/g
- Capital Dank EdmondEdmond, OK · 4.8★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Capital Dank TulsaTulsa, OK · 4.5★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Freedom RoadOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.94$12.97/g
- Evergreen Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Pride Cannabis CompanyOklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$25.95$12.97/g
- Lemon Cannabis - Glenpool Medical Marijuana Dispensary (Tulsa)Glenpool, OK · 4.9★ · 2 g$29$14.50/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Method DispensaryBroken Arrow, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- The Health Center DispensaryTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Lokal SourceOwasso, OK · 4.6★ · 2 g$30.20$15.10/g
- Vertica DispensaryNorman, OK · 4.4★ · 2 g$32$16/g
- Elixir DispensaryTulsa, OK · 4.4★ · 2 g$34.63$17.32/g
- Hi Roots Cannabis Co. - OKCOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$34.99$17.50/gDeal
- Hi Roots Cannabis Co. / Vape HeadNorman, OK · 4.8★ · 2 g$34.99$17.50/gDeal
- Cowboy Kush DispensaryBroken Arrow, OK · 4.6★ · 2 g$35$17.50/g
- Bodega Boyz DurantDurant, OK · 4.7★ · 2 g$35$17.50/g
New Mexico (18)
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - ParadiseAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Rio RanchoRio Rancho, NM · 4.8★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Soft Serve Dispensary - 98thAlbuquerque, NM · 4.5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - HobbsHobbs, NM · 4.9★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Express Dispensary - CoorsAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Urban Wellness Cannabis Dispensary - Sunland ParkSunland Park, NM · 4.8★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- Yerbaviva Sunland Park Cannabis DispensarySunland Park, NM · 5★ · 2 g$36.80$18.40/gDeal
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$39$19.50/g
- Effy Exotics Dispensary & New 24hr Drive ThruLas Cruces, NM · 4.9★ · 2 g$40$20/gDeal
- Effy Exotics Dispensary AlamogordoAlamogordo, NM · 5★ · 2 g$40$20/gDeal
- Buds 'n More Dispensary - TucumcariTucumcari, NM · 4.8★ · 2 g$45$22.50/g
- Black Powder DispensarySanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$52.50$26.25/g
- PurLife Dispensary Eubank & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Purlife Dispensary Shelton - Louisiana & MontgomeryAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- PurLife Dispensary TramwayAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
- PurLife Dispensary Santa FeSanta Fe, NM · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JetLife Dispensary - AlbuquerqueAlbuquerque, NM · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
California (15) — Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in California
- Wellgreens Lemon Grove Weed DispensaryLemon Grove, CA · 4.9★ · 2 g$27.99$13.99/gDeal
- Wellgreens Weed Dispensary UniversityLa Mesa, CA · 4.8★ · 2 g$36.99$18.50/g
- Wellgreens Kearny Mesa Weed Cannabis DispensarySan Diego, CA · 4.9★ · 2 g$36.99$18.50/g
- PACKS Club Weed Dispensary San BernardinoSan Bernardino, CA · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- The Hook Dispensary - WatsonvilleWatsonville, CA · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- Dragonfly Wellness CenterFort Bragg, CA · 4.5★ · 2 g$40$20/g
- Culture Cannabis ClubFresno, CA · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- PACKS Club Cannabis Weed Dispensary near SGVEl Monte, CA · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- Culture Cannabis ClubFresno, CA · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- Legacy KushSanta Ana, CA · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- BudologySan Jacinto, CA · 4.6★ · 2 g$53$26.50/gDeal
- Humboldt NationEureka, CA · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Reefer Madness Dispensary and LoungePalm Springs, CA · 4.9★ · 2 g$57$28.50/gDeal
- LA KUSH - Cannabis DispensaryLos Angeles, CA · 4.9★ · 2 g$63$31.50/g
- FuegoLucerne, CA · 5★ · 2 g$65$32.50/g
Arizona (9) — Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Arizona
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$39.90$19.95/gDeal
- All Greens DispensarySun City, AZ · 4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$55$27.50/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
Massachusetts (7) — Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Massachusetts
- Bleaf Wellness CentreWare, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- JDM CannabisMendon, MA · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$75$37.50/gDeal
- Local Cannabis CompanySwampscott, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Lowkey Weed Dispensary BostonWest Roxbury, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- reLeaf Alternative - NatickNatick, MA · 4.8★ · 2 g$80$40/g
Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device by state
Prices, deals & delivery near Edmond
Where to buy Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Albuquerque, NM (9)Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Oklahoma City, OK (6)Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Phoenix, AZ (4)Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Tulsa, OK (4)Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device in Edmond, OK (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Dime Industries Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device?
- Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device is listed at 14 licensed dispensaries, including Likewise Cannabis Edmond Dispensary - Best Service, Selection & Specials, Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru Dispensary and Capital Dank Edmond. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dime Industries Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device cost?
- Menu prices for Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device range from $27.99 to $80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dime Industries Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device?
- Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device is on menus in Arizona, California, Massachusetts and New Mexico.