Disposable | 2g
$17.50–$49.99
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 79.69–1685.32%
- CBD
- 0.32–5.74%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $8.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
Disposable | 2g is stocked at 5 dispensaries across Michigan, New Mexico and Oregon, priced $17.50–$49.99. The lowest listed price right now is at High Profile - Buchanan.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5) — Disposable | 2g in Michigan
- High Profile - BuchananBuchanan, MI · 4.6★ · 2 g$17.50$8.75/gDeal
- Krewe Cannabis CoBenton Harbor, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$22$11/g
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2 g$24.50$12.25/gDeal
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 2 g$30$15/g
New Mexico (4)
- WeedMart Cannabis Dispensary - Med and RecAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Enchanted Botanicals Nob Hill - Cannabis Dispensary & LoungeAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$49.99$25/g
- Enchanted Botanicals Menaul - Cannabis DispensaryAlbuquerque, NM · 4.9★ · 2 g$49.99$25/g
- Enchanted Botanicals Cannabis Consumption LoungeAlbuquerque, NM · 4.8★ · 2 g$49.99$25/g
Oregon (3)
- Floyd's Fine Cannabis on SandyPortland, OR · 4.7★ · 2 g$33.33$16.66/g
- The Farmacy Dispensary | Marijuana Products | Astoria, ORAstoria, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- High Lakes Cannabis CoKlamath Falls, OR · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
Washington (1)
- Root Cellar CannabisBelfair, WA · 4.6★ · 2 g$43$21.50/g
Colorado (1)
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 2 g$75$37.50/g
Maine (1)
- Wilshire MadisonBrunswick, ME · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
Arkansas (1)
- Bold DispensaryHeber Springs, AR · 4.8★ · 2 g$79.55$39.77/g
Missouri (1)
- Mint Cannabis - St. PetersSt Peters, MO · 4.7★ · 2 g$89$44.50/g
Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Buchanan
Where to buy Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Disposable | 2g?
- Disposable | 2g is listed at 5 licensed dispensaries, including High Profile - Buchanan, Krewe Cannabis Co and Stash House Cannabis Store- Traverse City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Disposable | 2g range from $17.50 to $49.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Disposable | 2g?
- Disposable | 2g is on menus in Michigan, New Mexico and Oregon.