
Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack
$20
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 1.75 g
- THC
- 30.04%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $11.43/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack is stocked at 1 dispensary across Montana, priced $20. The lowest listed price right now is at Collective Elevation.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (3)
- Collective ElevationBozeman, MT · 4.6★ · 1.75 g$20$11.43/g
- Collective Elevation MissoulaMissoula, MT · 4.8★ · 1.75 g$20$11.43/g
- Collective ElevationBozeman, MT · 4.6★ · 1.75 g$20$11.43/g
Prices, deals & delivery near Bozeman
Frequently asked questions
- Where can I buy Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack?
- Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack is listed at 1 licensed dispensary, including Collective Elevation, Collective Elevation Missoula and Collective Elevation. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack cost?
- Menu prices for Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack range from $20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack?
- Dogwalkers (5 Pack) | Green Crack is on menus in Montana.