Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk by Dogwalkers
$16.90
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 1.75 g
- THC
- 26.81%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $9.66/g
Prices updated Oct 2, 2026
Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk by Dogwalkers is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $16.90. The lowest listed price right now is at The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New Jersey (4)
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 1.75 g$22.50$12.86/gDeal
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 1.75 g$25.90$14.80/gDeal
- Village Dispensary HobokenHoboken, NJ · 4.9★ · 1.75 g$30$17.14/g
- Got Your Six Cannabis DispensaryPrinceton, NJ · 4.9★ · 1.75 g$30$17.14/g
Nevada (2)
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasNorth Las Vegas, NV · 4.5★ · 1.75 g$16.90$9.66/g
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasLas Vegas, NV · 4.4★ · 1.75 g$16.90$9.66/g
New York (1)
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 1.75 g$40$22.86/g
Prices, deals & delivery near North Las Vegas
Frequently asked questions
- Where can I buy Dogwalkers Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk?
- Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas, The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas and Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJ. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dogwalkers Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk cost?
- Menu prices for Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk range from $16.90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dogwalkers Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk?
- Animal Scout Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk is on menus in Nevada.