Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" by Dogwalkers
$16.99
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 1.75 g
- THC
- 26.26%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $9.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" by Dogwalkers is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $16.99. The lowest listed price right now is at The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (2)
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasNorth Las Vegas, NV · 4.5★ · 1.75 g$16.99$9.71/g
- The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las VegasLas Vegas, NV · 4.4★ · 1.75 g$16.99$9.71/g
New Jersey (2)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 1.75 g$25.90$14.80/gDeal
- Loud House DispensaryCamden, NJ · 4.8★ · 1.75 g$30$17.14/g
Prices, deals & delivery near North Las Vegas
Frequently asked questions
- Where can I buy Dogwalkers Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay"?
- Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" is listed at 1 licensed dispensary, including The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas, The Sanctuary - #1 Cannabis Dispensary In Las Vegas and URB'N Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dogwalkers Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" cost?
- Menu prices for Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" range from $16.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dogwalkers Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay"?
- Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | "Stay" is on menus in Nevada.