Grape OG | Disposable | 2g by Doinks
$50–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.58–89.46%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $21/g
Prices updated Oct 2, 2026
Grape OG | Disposable | 2g by Doinks is stocked at 4 dispensaries across Nevada, priced $50–$60. The lowest listed price right now is at The Dispensary Gibson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (15) — Grape OG | Disposable | 2g in Nevada
- The Dispensary GibsonHenderson, NV · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- The Dispensary EasternLas Vegas, NV · 4.9★ · 2 g$42$21/gDeal
- The Dispensary PlumbReno, NV · 4.8★ · 2 g$42$21/gDeal
- The Dispensary DecaturLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- The Dispensary 2nd StReno, NV · 4.5★ · 2 g$42$21/gDeal
- The Dispensary LemmonReno, NV · 4.6★ · 2 g$42$21/gDeal
- Curaleaf Dispensary Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Las Vegas BoulevardLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary SparksSparks, NV · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$54.99$27.50/g
- Tree Of Life Weed Dispensary North Las VegasNorth Las Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
- Vegas TreehouseLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$60$30/g
- Newe DispensaryElko, NV · 4.7★ · 2 g$85$42.50/g
Pennsylvania (2)
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary GibsoniaGibsonia, PA · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Bryn MawrBryn Mawr, PA · 4.8★ · 2 g$42$21/gDeal
Grape OG | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Henderson
Where to buy Grape OG | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Doinks Grape OG | Disposable | 2g?
- Grape OG | Disposable | 2g is listed at 4 licensed dispensaries, including The Dispensary Gibson, The Dispensary Eastern and The Dispensary Plumb. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Doinks Grape OG | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Grape OG | Disposable | 2g range from $50 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Doinks Grape OG | Disposable | 2g?
- Grape OG | Disposable | 2g is on menus in Nevada.