Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll by Dragonfly
$2.99–$4
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.25 g
- THC
- 41.18–42.98%
- CBD
- 0.06%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $2.39/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll by Dragonfly is stocked at 3 dispensaries across Michigan, priced $2.99–$4. The lowest listed price right now is at PUFF Cannabis Company - River Rouge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3) — Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll in Michigan
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 1.25 g$2.99$2.39/gDeal
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 1.25 g$3$2.40/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.25 g$4$3.20/g
New York (1)
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1.25 g$10.90$8.72/g
Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll by state
Prices, deals & delivery near River Rouge
Frequently asked questions
- Where can I buy Dragonfly Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll?
- Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll is listed at 3 licensed dispensaries, including PUFF Cannabis Company - River Rouge, Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel Park and PLANET JANE. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dragonfly Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll cost?
- Menu prices for Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll range from $2.99 to $4 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dragonfly Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll?
- Dragonfly - Watermelon Skittlez - 1.25g Pre Roll is on menus in Michigan.