Smorez | Infused Joints | 1.25g by Dragonfly
$1.91
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.25 g
- THC
- 43.7%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $1.53/g
Prices updated Oct 1, 2026
Smorez | Infused Joints | 1.25g by Dragonfly is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $1.91. The lowest listed price right now is at Smilez Dispensary Reading.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5)
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.25 g$1.91$1.53/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.25 g$1.91$1.53/gDeal
- NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.8★ · 1.25 g$3$2.40/g
- Cookies Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 1.25 g$3$2.40/g
- NOXX Cannabis Plainfield Ave - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 1.25 g$3$2.40/g
Prices, deals & delivery near Reading
Where to buy Smorez | Infused Joints | 1.25g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Dragonfly Smorez | Infused Joints | 1.25g?
- Smorez | Infused Joints | 1.25g is listed at 1 licensed dispensary, including Smilez Dispensary Reading, Smilez Dispensary Allegan and NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dragonfly Smorez | Infused Joints | 1.25g cost?
- Menu prices for Smorez | Infused Joints | 1.25g range from $1.91 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dragonfly Smorez | Infused Joints | 1.25g?
- Smorez | Infused Joints | 1.25g is on menus in Michigan.