Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g by Dragonfly
$1.91–$4
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.25 g
- THC
- 37.41–37.63%
- CBD
- 0.05–0.11%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $1.53/g
Prices updated Oct 2, 2026
Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g by Dragonfly is stocked at 5 dispensaries across Michigan, priced $1.91–$4. The lowest listed price right now is at Smilez Dispensary Reading.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (15) — Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g in Michigan
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 1.25 g$1.91$1.53/gDeal
- Smilez Dispensary Three RiversThree Rivers, MI · 4.9★ · 1.25 g$1.91$1.53/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 1.25 g$1.91$1.53/gDeal
- High Profile - BuchananBuchanan, MI · 4.6★ · 1.25 g$2.50$2/gDeal
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.25 g$2.99$2.39/g
- NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.8★ · 1.25 g$3$2.40/g
- Cookies Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 1.25 g$3$2.40/g
- NOXX Cannabis Plainfield Ave - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 1.25 g$3$2.40/g
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.25 g$3$2.40/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 1.25 g$4$3.20/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 1.25 g$4$3.20/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.25 g$4$3.20/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 1.25 g$4$3.20/g
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 1.25 g$4$3.20/g
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 1.25 g$5$4/g
New York (1)
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 1.25 g$13.27$10.62/gDeal
Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g by state
Prices, deals & delivery near Reading
Where to buy Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Dragonfly Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g?
- Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g is listed at 5 licensed dispensaries, including Smilez Dispensary Reading, Smilez Dispensary Three Rivers and Smilez Dispensary Allegan. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Dragonfly Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g cost?
- Menu prices for Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g range from $1.91 to $4 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Dragonfly Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g?
- Unicorn Piss | Infused Joints | 1.25g is on menus in Michigan.