Dam Time | Solvent | 2g by Entourage Cannabis
$32.50
- Category
- Concentrates
- Size
- 2 g
- THC
- 77.16%
- CBD
- 0.15%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $16.25/g
Prices updated Oct 1, 2026
Dam Time | Solvent | 2g by Entourage Cannabis is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $32.50. The lowest listed price right now is at Electric Lettuce Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (2)
- Electric Lettuce DispensaryPortland, OR · 4.8★ · 2 g$32.50$16.25/g
- High Lakes Cannabis MonmouthMonmouth, OR · 4.8★ · 2 g$45$22.50/g
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Entourage Cannabis Dam Time | Solvent | 2g?
- Dam Time | Solvent | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Electric Lettuce Dispensary and High Lakes Cannabis Monmouth. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Entourage Cannabis Dam Time | Solvent | 2g cost?
- Menu prices for Dam Time | Solvent | 2g range from $32.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Entourage Cannabis Dam Time | Solvent | 2g?
- Dam Time | Solvent | 2g is on menus in Oregon.